Manduka

Webová stránka značky: Manduka
 

page-our_story_image

Občas se stane, že výmoly na silnici určí směr naší cesty. Toto je příběh značky Manduka, která byla založena na jednoduché myšlence, že lepší podložka na jógu přináší do jógové praxe nový rozměr. 

V roce 1997 Peter Sterios, architekt, který se stal jogínem, vyvinul jednoduchou, elegantně navrženou černou jógamatku, které přinesla díky stabilitě a pevnosti revoluci do jeho jógové praxe. Na počest mistrů jógy, kteří ho inspirovali, usiloval o sdílení tohoto úžasného produktu s ostatními.
 
Peter byl vždy příjemcem darů poznání od učitelů jógy. Aby jim tento dluh vrátil, poslal podložky na jógu jako dary mnoha učitelům, které obdivoval, včetně Ericha Schiffmanna, Roda Strykera, Angely Farmer, Victora Van Kootene, Rodneye Yeeho a Shivy Rey. Učitelé, kteří Petera inspirovali, byli jeho prvními zákazníky. A ve velké jógové tradici sdíleli své jógamatky se svými studenty a tak se zrodila opravdová jógová značka. Peter si vybral jméno Manduka v úctě k jeho učiteli a mentorovi Shandoru Remete, jehož základní praxe a výuka vždy zahrnovala prastarou pozici z Hatha jóga Pradipiky, Mandukasanu neboli žábu.
 

Kvalita a výkonnost jógamatek Manduka a jógového příslušenství jsou na trhu stále bezkonkurenční. Jsou nadále tvořeny prostřednictvím jednoduchých, trvalých, přirozených a kdykoli je to možné obnovitelných materiálů a jemné pozornosti k detailům. Manduka je společnost stvořená učiteli jógy a jejich studenty pro jógové učitele a žáky. Stále se vyvíjí, stále přináší nové produkty a stále oslavuje ducha a moudrost učitelů jógy a jejich studentů.

Manduka na Instagramu.

1845
1846118451846

Stránka 1 z 1 - 1 položek celkem