Kontakty, možnosti platby a dopravy

Piště na email: info@timeisnow.cz nebo volejte: 605 930 104 (v pracovní dny 9:00-17:00), těšíme se.

IČ: 75317605, Petra Šlechtická, Nad Úžlabinou 708/1, 108 00, Praha 10, Praha 10, číslo účtu u Fio banky: 2401217330/2010

Možnosti jak zaplatit

PŘEVODEM - Platba běžným převodem na náš běžný účet č. 2401217330/2010 a jako VS použijete číslo objednávky. Pokud zaplatíte z FIO banky, platba se zpracuje okamžitě, pokud uhradíte převodem z jiné banky, platba se zpracuje nejpozději následující pracovní den.

PLATEBNÍ KARTOU - On-line platby platební kartou zaštiťuje GOpay a platby jsou tak maximálně bezpečné, akceptujeme Mastercard, Maestro a VISA.

RYCHLÝM PŘEVODEM - Je možno také zaplatit předvyplněnými příkazy z Vašeho internetového bankovnictví pomocí platebních tlačítek.

Možnosti dopravy

Zásilkovna

Vyberte si jedno ze stovek výdejních míst služby Zásilkovna. Zboží Vám doručíme na místo, které si zvolíte v objednávce a vyzvednout si ho můžete, jak se Vám to bude hodit. Služba je dostupná pouze pro objednávky do 5 kg. Více o službě najdete na www.zasilkovna.cz

Zákazník je informován SMS zprávou a e-mailem o skutečnosti, že je zásilka připravená k odběru.

ČESKÁ POŠTA

Balík na poštu - pokud nevíte kdy přesně budete doma, pošlete si balík na poštu. Česká pošta doručí vaší zásilku obvykle do 24 hodin od předání zásilky do přepravy na Vámi zvolenou pobočku České pošty.

Oblast doručení: 2700 poboček České pošty po celé ČR.

Dny doručení: pracovní dny.

V den doručení Vaší zásilky na poštu budete informování pomocí SMS ohledně možnosti vyzvednutí. Pozor, pokud si zboží nevyzvednete do 7 kalendářních dnů, je automaticky odesíláno zpět.

 

Přeprava a dodání zboží

  1. Způsob doručení zboží určuje kupující při objednání zboží. Prodávající je oprávněn změnit způsob dopravy zvolený na základě požadavku kupujícího, pokud tento způsob dopravy není pro doručení objednaného zboží vhodný či tento způsob dopravy není podle podmínek stanovených dopravcem možný.
  2. Je-li prodávající podle kupní smlouvy povinen dodat zboží na místo určené kupujícím v objednávce, je kupující povinen převzít zboží při dodání. Nepřevezme-li kupující zboží při dodání, je prodávající oprávněn požadovat náklady za uskutečnění dopravy na místo dodání ve skutečné výši a dále je oprávněn od kupní smlouvy odstoupit.
  3. V případě, že je z důvodů na straně kupujícího nutno zboží doručovat opakovaně nebo jiným způsobem než bylo uvedeno v objednávce, je kupující povinen uhradit náklady spojené s opakovaným doručováním zboží, resp. náklady spojené s jiným způsobem doručení.
  4. Při převzetí zboží od přepravce je kupující povinen zkontrolovat neporušenost obalů zboží a v případě jakýchkoliv závad toto neprodleně oznámit přepravci. V případě shledání porušení obalu svědčícího o neoprávněném vniknutí do zásilky nemusí kupující zásilku od přepravce převzít. Podpisem dodacího listu kupující stvrzuje, že zásilka zboží splňovala všechny podmínky a náležitosti a na případnou pozdější reklamaci ohledně porušení obalu zásilky nemůže být brán zřetel.